Giant Dragon - S8018 + 4 pálky zdarma

AKCE! Nyní Vám ke stolu přidáme 4 pálky Giant Dragon zdarma. Doprava zdarma. Venkovní stůl na stolní tenis ... Celý popis

SKLADEM

AKCE! Nyní Vám ke stolu přidáme 4 pálky Giant Dragon zdarma. Doprava zdarma.
Venkovní stůl na stolní tenis značky Giant Dragon. Vrchní deska je vyrobena z melaminu o síle 4 mm v modré barvě. Deska je vyztužena rámem o síle 30 mm. Kvalitní podvozek se čtyřmi dvojitými kolečky, z nichž dvě jsou vybaveny zabezpečovací brzdou. Boční držáky na pálky a míčky. Kvalitní integrovaná síťka, která zůstává na stole i při složení. Lze sklopit pouze jednu polovinu stolu a hrát sám. Na tento stůl nelze dokoupit krycí obal. Důvodem je příliš široká konstrukce stolu.
Deska: 4 mm melamin
Barva desky: modrá
Síť: integrovaná, černá síťovina
Kolečka: 4 dvojitá kolečka, 2 s brzdou
Váha: 75 kg
Rozměr stolu (dle standardu ITTF): 274 cm x 152,50 cm x 76 cm
Rozměr složeného stolu: 184 cm (šířka) x 72 cm (hloubka) x 156 cm (výška)
Záruka: 2 roky

Cena dopravy po celé ČR: zdarma

Výrobce: Giant Dragon
Kód zboží: 20802001
Váha: 75 kg
Balení: 1 ks
Materiál: melamin
Deska: 4 mm
Doprava zdarma: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit