STIGA - JMS Control + Genesis M

Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka Vám přijde již zkompletovaná s nalepenými potahy na prknu. Dřevo ... Celý popis

SKLADEM

Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka Vám přijde již zkompletovaná s nalepenými potahy na prknu. Dřevo STIGA JMS Control s konkávní rukojetí a potahy STIGA Genesis M o síle 2,0 mm.
Pálka je vhodně pro mírně pokročilé hráče, kteří oceňují kvalitu. Potahy jsou určené pro univerzální až lehce útočnou hru s možností zahrát jakýkoliv úder. Prkno je velmi snadno ovladatelné a odpustí i nepřesné údery.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12201707
Rotace: 84
Rychlost: 92
Kontrola: 84
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit