BUTTERFLY - Compact Indoor 19

Stůl BUTTERFLY Compact Indoor 19 je rekreační stůl na stolní tenis pro vnitřní použití. Dodává se v modré ... Celý popis

SKLADEM

Stůl BUTTERFLY Compact Indoor 19 je rekreační stůl na stolní tenis pro vnitřní použití. Dodává se v modré barvě. Vrchní deska o síle 19 mm je vyrobena z kvalitní dřevotřísky a poskytuje standartní odskok míčků. Deska je vyztužena rámem o síle 30 mm. Nohy mohou být snadno složeny do spodní strany desky a zabírají tak minimum místa při skladování. Stůl se skládá ze dvou polovin s kolečky na boční straně, což velmi usnadňuje manipulaci. Stůl je dodáván již ve složeném stavu, montáž není nutná. Klipová síťka je již také součástí balení. Stůl je vhodný pro domácnosti a školy a všude tam, kde je potřeba minimální místo na skladování. Doprava po celé ČR je zdarma.
o 19 mm vnitřní deska
o ochranný boční rám o síle 30 mm
o skládací mechanismus nohou
o 2 kolečka na každé polovině
o barva: modrá
o schválení CEN: EN 14468-1.
o síťka Butterfly Clip je součástí balení
o 2 roky záruka
o dodání již ve složeném stavu
o dodání 290 Kč po celé ČR (3-5 pracovních dnů)
Rozměry stolu: 275 x 153 x 77 cm
Rozměry složeného stolu: 142 x 153 x 14 cm
Váha: 66 kg

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10801611
Váha: 66 kg
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevotříska
Deska: 19 mm
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit