STEN marketing - Potisk textilu (1 řádek)

Nabízíme Vám ve spolupráci s partnerskou tiskárnou kvalitní potisk textilu - polokošile, trička, soupravy ... Celý popis
SKLADEM

Nabízíme Vám ve spolupráci s partnerskou tiskárnou kvalitní potisk textilu - polokošile, trička, soupravy atd.
Na textil nejčastěji tiskneme názvy klubů, jména hráčů a loga sponzorů.
Cena za jeden řádek je 95 Kč - nejčastějí se jedná o tisk názvu klubu, logo sponzora nebo jména hráče. Velikost písma je cca 4-5 cm.
Požadavky na potisk nám napište do poznámky pro dodavatele, v případě větších objednávek či zasílání log nás kontaktujte emailem.

Výrobce: STEN marketing
Kód zboží: 1590190501
Balení: 1 ks

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit

Mohlo by se vám hodit
Podobné produkty
Mohlo by se vám také líbit