DONIC - Extension Green Carbon

Prkno z kolekce DONIC 2019. Prkno se dvěma karbonovýma vložkama vyplňuje rychlostní mezeru mezi prkny Extension ... Celý popis

SKLADEM

Prkno z kolekce DONIC 2019.

Prkno se dvěma karbonovýma vložkama vyplňuje rychlostní mezeru mezi prkny Extension AC a Extension OC. Tvrdší vnější dýhy ve spojení s karbonem v černo-zelené barvě poskytují vysokou dynamiku a zároveň perfektní kontrolu míčku.

Doporučujeme útočníkům, kteří potřebují dostatečný stupeň kontroly ve své hře.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14101905
Rychlost: 86
Kontrola: 76
Váha: 90 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit