DONIC - Clashflex

NOVINKAPolokošile Clashflex z kolekce DONIC 2020 ve dvou barevných variantách. Je vyrobena kombinací kvalitní bavlny a ... Celý popis

SKLADEM

Polokošile Clashflex z kolekce DONIC 2020 ve dvou barevných variantách. Je vyrobena kombinací kvalitní bavlny a elastického elastanu pro maximální volnost pohybu. Stejný design se vyrábí i z mikrovlákna - polokošile Clash.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Barvy: černá, modrá

Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.
Nevíte, jakou objednat velikost? Mrkněte výše na tabulku velikostí.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14302012
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit