BUTTERFLY - Yasyo na 2 pálky

NOVINKAPouzdro z kolekce BUTTERFLY 2020. Hledáte kvalitní pouzdro na dvě pálky? Pouzdro YASYO je vyrobeno z kvalitního ... Celý popis

SKLADEM

Pouzdro z kolekce BUTTERFLY 2020.

Hledáte kvalitní pouzdro na dvě pálky? Pouzdro YASYO je vyrobeno z kvalitního polyesteru 1680D v černé barvě a vejdou se do něj dvě pálky a míčky nebo čistič. Kvalitní zpracování zipů a jezdců jsou samozřejmostí.
Kolekce tašek a pouzder BUTTERFLY 2020 nese název Yasyo a navazuje na úspěšnou kolekci Black Line. Dominuje černá barva, která podtrhuje její eleganci. Všechny tašky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s názvem 1680D. Ten se používá pro cestovní tašky té nejvyšší kvality. Oceníte jak důmyslně propracované detaily kapes a úložných prostor, tak velmi dlouhou životnost.
Rozměry: 30 x 21 x 7 cm
Materiál: Polyester 1680D
Barva: černá

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10512002
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: Polyester 1680D
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit