STIGA - Defensive Classic

NOVINKAPrkno STIGA z kolekce 2018. Obranné prkno s lehce zvětšenou hlavou vyrobené speciálně pro ABS míčky. Na ... Celý popis

SKLADEM

Prkno STIGA z kolekce 2018.

Obranné prkno s lehce zvětšenou hlavou vyrobené speciálně pro ABS míčky. Na vývoji se úzce podílel japonský obranář Masata Shiono. Vrchní dýhy jsou vyrobené z měkkého dřeva a prodlužují pocit míčku na pálce. Vynikne tak obranný charakter, především díky vynikající kontrole, jež umožňuje snadno se bránit útokům protivníka.
Vyrobeno s důrazem na perfektní vyvážení mezi rychlostí a kontrolou. Určeno pro ryzí obranáře.

+ Lehké obranné prkno z pěti vrstev s vynikající kontrolou.
+ Měkké vnější dýhy podtrhují obranný charakter.
+ Ideální zbraň pro obranáře hledající tu nejlepší možnou kontrolu.
+ Pěkný design, vyrobeno ve Švédsku.
+ Produkováno speciálně pro ABS míčky.
+ Lehce zvětšená hlava oproti klasickým prknům.
+ Vyrobeno ve spolupráci s japonským obranářem Masato Shionem.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12101806
Rychlost: 52
Kontrola: 98
Váha: 75 g
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit