STEN marketing - Montáž stolu

Nabízíme Vám složení (montáž) objednaného stolu naším specializovaným technikem. Stůl Vám tak bude ... Celý popis
SKLADEM

Nabízíme Vám složení (montáž) objednaného stolu naším specializovaným technikem. Stůl Vám tak bude doručený již zkompletovaný a odpadne Vám starost s montáží.
Upozornění - tuto službu poskytujeme pouze pro tyto oblasti: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královehradecký kraj - okolí HK, Vysočina, Plzeňský v oblasti D5 po předchozí domluvě.
Montáž dle vytíženosti v termínu 3-14 dnů. Po objednání stolu a této služby Vás budeme kontaktovat.

Výrobce: STEN marketing
Kód zboží: 15821602
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit

Mohlo by se vám hodit
Podobné produkty