BUTTERFLY - Yaizu Shorts

NEWBUTTERFLY 2020 Yaizu With a classic design, modern colors and a neutral fit, Yaizu is a perfect choice for clubs and ... See More

IN STOCK

BUTTERFLY 2020

Yaizu
With a classic design, modern colors and a neutral fit, Yaizu is a perfect choice for clubs and teams. Yaizu features a soft and elastic, overall very comfortable and skin friendly material composition that offers great functionality.

Shorts Yaizu
Breathable shirt made from functional Diamond Cool fiber with relaxed fit and versatile colors.
Material: Diamond Cool
Color: black
XS - 4XL / 140, 152

Brand: BUTTERFLY
Item code: 10322001
Gender: unisex
Weight: 0.2 kg
Pcs: 1 pcs
Material: 100% polyester
Warranty: 2 years

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh