BUTTERFLY - Balls G40+*** (72 pcs)

A PEARL AMONG SHELLS - MADE IN GERMANY. The THREE-STAR BALL G40+ enables the best performance on a world-class level ... See More

IN STOCK

A PEARL AMONG SHELLS - MADE IN GERMANY. The THREE-STAR BALL G40+ enables the best performance on a world-class level with its perfect roundness, and the revolutionary even wall thickness on all points on the ball. With spin, bounce and trajectory constant and reliable, the THREE-STAR BALL G40+ ushers in a new era of cell-free balls: fun to use and with the highest standards of quality, where every ball is individually tested to comply with these demands. Especially the high durability sets a new standard for table tennis balls. The THREE-STAR BALL G40+ proves that quickly breaking balls with high costs are a thing of the past.

Brand: BUTTERFLY
Item code: 10701503
Weight: 1 kg
Pcs: 72 pcs
Material: plast
ITTF: yes

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh