BUTTERFLY - Míčky S40+ *** (12 ks)

Butterfly S40+ - Nový standard míčků Míček Butterfly S40+ v kvalitě tří hvězd je vyrobený z plastového ABS ... Opis towaru

W magazynie

Butterfly S40+ - Nový standard míčků
Míček Butterfly S40+ v kvalitě tří hvězd je vyrobený z plastového ABS materiálu, který je nejpoužívanější v prostředí stolního tenisu a oblíbený na všech herních úrovní. Tento míček je výsledkem dlouholetého vývoje a je vyrobený v Německu.
Má hrubší povrch, čímž je dosaženo mnohem vyšších rotací. Také disponuje nižším odskokem a lepším zvukem v porovnání s předchůdcem G40+.
Perfektní kulatost a zvýšená trvanlivost vedou k delší životnosti.
Balení: 4 krabičky po 3 ks

Doporučujeme výhodné cenové balení po 72 ks za 2.590 Kč:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/micky/butterfly-micky-s40-72-ks-10701902

Producent: BUTTERFLY
SKU: 10701903
Waga: 0.2 kg
Zestaw: 12 szt.
Materiał: plast
ITTF: tak

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh