STIGA - JMS Control + Innova Ultra Light

SLEVA! Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka Vám přijde již zkompletovaná s nalepenými potahy na prknu. ... Opis towaru

W magazynie

SLEVA! Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka Vám přijde již zkompletovaná s nalepenými potahy na prknu. Dřevo STIGA Control s konkávní rukojetí a potahy STIGA Innova Ultra Light o síle 2,0 mm.
Pálka je vhodně pro mírně pokročilé hráče, kteří oceňují kvalitu. Potahy jsou určené pro univerzální hru s možností zahrát jakýkoliv úder. Prkno je velmi snadno ovladatelné a odpustí i nepřesné údery.

Producent: STIGA
SKU: 12202105
Rotacja: 87
Szybkość: 80
Kontrola: 95
Waga: 0.18 kg
Zestaw: 1 szt.
ITTF: tak
Gwarancja: 2 lata

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh