DONIC - Sprint

NEUKollektion DONIC 2021 Leichte Tischtennis-Shorts aus atmungsaktivem und elastischem Funktionsmaterial. Mit 2 ... Weitere Details

AUF LAGER

Kollektion DONIC 2021
Leichte Tischtennis-Shorts aus atmungsaktivem und elastischem Funktionsmaterial. Mit 2 Seitenschlitzen für optimale Bewegungsfreiheit, elastischem Bund, innenliegendem Zugband und zwei Seitentaschen.
Obermaterial: 100% Polyester DRYLITE
Farben: schwarz, marine

Herstellername: DONIC
Artikelnummer: 14322101
Geschlecht: unisex
Gewicht: 0.2 kg
Verpackung: 1 Stk
Material: 100% Mikrofaser
Garantie: 2 Jahre

Kommentar schreiben

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Sicherheitscode
Aktualisieren