DONIC - Deska Waldner Classic 25

Pouze 1 hrací deska bez podvozku. Jedna deska (polovina stolu) na stůl DONIC Waldner Classic 25 modré barvě. Deska ... Opis towaru

W magazynie

Pouze 1 hrací deska bez podvozku. Jedna deska (polovina stolu) na stůl DONIC Waldner Classic 25 modré barvě.
Deska má 25 mm a je vyztužena rámem o šířce 60 mm.
Barva: modrá

Waldner Classic 25 je špičkový stůl od Donicu s certifikátem ITTF (Mezinárodní federace stolního tenisu) pro vnitřní použití. Vrchní deska o síle 25 mm zaručující stejnoměrný odskok míčku po celé hrací ploše. Boční vyztužující rám o síle 60 mm zaručí, že se deska nezkroutí. Poloviny stolu jsou samostatné a lze sklopit pouze jedna pro hru jednoho hráče.

Koszt dostawy po Republice Czeskiej: bezpłatnie

Producent: DONIC
SKU: 14801905
Waga: 124 kg
Zestaw: 1 szt.
Blat: 25 mm
ITTF: tak
Bezpłatna przesyłka: ano
Gwarancja: 2 lata

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh

Produkty powiązane
Produkty alternatywne