BUTTERFLY - Balls R40+ *** (72 pcs)

NEWBUTTERFLY 2020 Butterfly R40+ - The third generation With high precision, a constant bounce and reliable trajectory, ... See More

IN STOCK

BUTTERFLY 2020

Butterfly R40+ - The third generation
With high precision, a constant bounce and reliable trajectory, the new Butterfly Three Star R40+ Ball, now in its third generation of constant improvement, fulfills any expectation a player might ask of his or her equipment.
Sold in 6 Packs each with 12 balls.

Brand: BUTTERFLY
Item code: 10702003
Weight: 1.2 kg
Pcs: 72 pcs
Material: plast
ITTF: yes

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh