STIGA - River

This product combines Intelligent fabric technology with functional design details enabling you to perform at the ... See More

IN STOCK

This product combines Intelligent fabric technology with functional design details enabling you to perform at the highest level.
'Dry Fit' is a high-performance microfiber polyester fabric that pulls sweat away from the body and transports it to the fabric surface where it evaporates and leaves the skin cool and dry. Stat dry and stay comfortable.
Pique knit 100% polyester.

Brand: STIGA
Item code: 12301709
Gender: unisex
Weight: 0.1 kg
Pcs: 1 pcs
Material: 100% polyester
Warranty: 2 years

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh