DONIC - Waldner Premium 30

Špičkový stůl na stolní tenis DONIC s deskou o síle 30 mm. Superkvalitní vrchní deska a vyztužující okraj o ... See More

IN STOCK

Špičkový stůl na stolní tenis DONIC s deskou o síle 30 mm. Superkvalitní vrchní deska a vyztužující okraj o síle 60 milimetrů zajišťují perfektní a pravidelný odskok míčku. Masivní podvozek s osmi kolečky (čtyři z nich s brzdou) zajišťuje snadnou a pohodlnou manipulaci. Ideální stůl pro všechny, kteří hledají špičkovou kvalitu za rozumnou cenu. Schváleno ITTF. Zajistíme Vám dopravu stolu po celé ČR za 390 Kč. Dodání bez síťky. Doporučujeme DONIC Stress.
o 30 mm deska z dřevotřísky
o 60 mm vyztužovací rám ze železa
o 8 koleček, z toho 4 s brzdou
o barva: modrá nebo zelená
o síťka není součástí balení
o 2 roky záruka
o jednoduchá montáž (30 minut)
o schválen Mezinárodní federací stolního tenisu ITTF
o dodání po celé ČR za 390-590 Kč (3 pracovní dny)
Rozměry stolu ke hraní: 274 x 152,50 x 76 cm
Rozměry složeného stolu: 160 x 162 x 66 cm (délka x výška x šířka)
Vyrobeno v SRN.
Váha: 135 kg

CZ Freight cost: 390 Kč

Brand: DONIC
Item code: 14801206
Weight: 135 kg
Pcs: 1 pcs
Table top: 22 mm
Warranty: 2 years

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh