BUTTERFLY - Flextra

Ideal for beginners. FLEXTRA provides beginners and intermediate players with a rubber which reduces mistakes, giving ... See More

IN STOCK

Ideal for beginners. FLEXTRA provides beginners and intermediate players with a rubber which reduces mistakes, giving them a good basis to develop a safe play. Durability is just one of the rubber´s characteristics.

Brand: BUTTERFLY
Item code: 10001220
Spin: 87
Speed: 83
Control: 82
Hardness: soft
Weight: 0.1 kg
Pcs: 1 pcs
ITTF: yes

Add comment

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Security code
Refresh