BUTTERFLY - Sneaker

Volnočasové tenisky pro stolní tenisty a tenistky v nadčasovém designu. Sportovní bílé tenisky Sneaker v ... Celý popis

SKLADEM

Volnočasové tenisky pro stolní tenisty a tenistky v nadčasovém designu.
Sportovní bílé tenisky Sneaker v decentním designu. Svrchní materiál je vyroben z texturované PU kůže, klasické šněrování, měkká struktura s textilní podšívkou, našitým logem BUTTERFLY a gumovou podrážkou.
Kožený materiál je vyroben z barvené hovězí kůže s reliéfním povrchem a polyuretanovým (PU) nátěrem, díky tomu je kůže vodě-odolná.

Velikosti: 36 - 46

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10402302
Pohlaví: unisex
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit