Půjčujeme stoly

Nabízíme Vám k zapůjčení stoly, síťky a pálky na stolní tenis pro Vaši oslavu, svatbu, turnaj nebo dětské odpoledne.

Ať už pořádáte firemní turnaj, sportovní odpoledne pro děti, zahradní párty nebo slavnostní večer pro zaměstnance, nabízíme Vám k zapůjčení stoly na stolní tenis.

Pro Vaši akci Vám zajistíme:

IMG 3733          IMG 3734

Stoly Butterfly Compact na stolní tenis včetně sítěk - cena 1.990 Kč bez DPH / 2 pracovní dny nebo víkend (v pátek přivezeme, v pondělí ráno odvezeme)

Tyto stoly je možné využít pro vnitřní, ale i venkovní účely. Upozorňujeme, že stoly vykazují známky opotřebení a proto doporučujeme stoly níže:

IMG 3732

Stůl DONIC Waldner Classic 25 zelený vč. síťky - 2.490 Kč bez DPH / 2 pracovní dny nebo víkend (v pátek přivezeme, v pondělí ráno odvezeme).

Stůl STIGA Expert Roller zelený vč. síťky - 2.490 Kč bez DPH / 2 pracovní dny nebo víkend (v pátek přivezeme, v pondělí ráno odvezeme).

Kvalitnější stoly ve velmi dobrém stavu. Vhodné pouze pro vnitřní účely.

butterfly centrefold25 green
 

Stůl BUTTERFLY Centrefold 25 zelený vč. síťky - 3.990 Kč bez DPH / 2 pracovní dny nebo víkend (v pátek přivezeme, v pondělí ráno odvezeme).

Špičkový profesionální stůl v top stavu, jako nový. Vhodný pouze pro vnitřní účely.

 

Dále nabízíme k zapůjčení:

Mini stoly Giant Dragon 907B - 490 Kč bez DPH / 2 až 3 dny - https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/stoly/giant-dragon-mini-907b-20801306

Pálky - cena 50 Kč bez DPH / den

Párty stoly a lavice - cena 250 Kč bez DPH / den (set se skládá z 1 stolu a 2 lavic)

Doprava - od 900 Kč bez DPH za cestu k vám i zpět (pokud stůl přivezeme my, tak je v ceně i instalace stolu)

bounce.jpg 

Míčky - pokud potřebujete větší množství míčků pro reklamní či marketingové účely (např. focení, natáčení, měření, kolik míčků se vejde do určitého prostoru), můžeme Vám je zapůjčit.

Cena je od 1,90 Kč bez DPH / ks. Pro tyto účely nabízíme míčky bez potisku v bílé nebo oranžové barvě.

Podmínkou je, že nám je vrátíte nepoškozené, neušpiněné a nehrané.

 

V případě zájmu nám pošlete Vaši představu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Mgr. Jan Hrnčiřík

Mobil: +420 777 877 881