Výměna / Vrácení zboží

Upozornění k zasílání Výměny a Vrácení zboží

Doporučujeme zboží zasílat pouze přepravcem (PPL, DPD popř. Zásilkovna). Vzhledem k problémům České pošty se při využití jejich služeb ujistěte, že nám balík doručí na naši adresu. Stává se, že ji uloží na pobočce České pošty, nedají nám zprávu a balíček nám nedoručí. Je potřeba balík doručit na naši adresu.

 

Výměna zboží

Nesedí Vám velikost a potřebujete větší či menší? Žádný problém. Pošlete nám je a my Vám je vyměníme. Náklady na dopravné k nám platíte vy, my zaplatíme dopravné zpět k Vám. Na výměnu máte celých 30 dnů od nákupu.

Vracené zboží na výměnu musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a v originálním obalu, nepoškozené či jinak znehodnocené. V opačném případě máme právo výměnu odmítnout. Doporučujeme zkontrolovat dostupnost vybraného produktu v našem eshopu.

Nelze vyměnit zboží, které bylo upraveno dle přání zákazníka. V praxi to platí na potahy, u nichž si zákazník zvolil nalepení na vybrané prkno. Tyto kompletované pálky nelze vyměnit.

Jak a kde zboží vyměnit?

Nakupující má dvě možnosti. Může přinést zboží na výměnu osobně na jakoukoliv naši prodejnu nebo ji přepravní službou zašle na adresu prodejce:

Prodejna vše na stolní tenis.cz

STEN marketing s.r.o.

Zenklova 215

182 00 Praha 8

Připojte prosím Formulář pro výměnu zboží, který naleznete níže. Do 7 dnů Vám pak zašleme nový balíček.

pdfFormul pro vmnu.pdfFORMULÁŘ PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ

 

Vrácení zboží

Nesplnil produkt Vaše představy? Nesedí Vám velikost nebo se Vám nelíbí? Nevadí. Vraťte nám ho i bez udání důvodu (každý důvod nám ale pomůže zlepšit se do budoucna). Na vrácení máte celých 14 dnů od nákupu.

Vracené zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a v originálním obalu, nepoškozené či jinak znehodnocené. V opačném případě vám budeme muset něco strhnout z původní ceny, abychom je mohli připravit znovu do prodeje.

Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno dle přání zákazníka. V praxi to platí na potahy, u nichž si zákazník zvolil nalepení na vybrané prkno. Tyto kompletované pálky nelze vracet, stejně jako DVD.

Jak a kam vrátit zboží?

Nakupující má dvě možnosti. Může doručit vrácené zboží osobně na naši pražskou prodejnu nebo ji přepravní službou zašle na vlastní náklady na adresu prodejce:

Prodejna vše na stolní tenis.cz

STEN marketing s.r.o.

Zenklova 215

182 00 Praha 8

Připojte prosím Formulář pro vrácení zboží, který naleznete níže. Jedná se o odstoupení od kupní smlouvy. Do 7 dnů Vám pak vrátíme peníze převodem na bankovní účet, který jste uvedli do Formuláře.

pdfFormul pro vrcen.pdfFORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ