Platební možnosti

Platba v hotovosti           

Zboží zaplatíte hotově v našich prodejnách.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Platba platební kartou          

V prodejnách v Praze, Ostravě a Olomouci akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. Pro Vaši bezpečnost a ochranu můžete být požádání o předložení průkazu totožnosti.

 

Platba dobírkou          

Zboží zaplatíte v hotovosti přepravní společnosti při dodání na Vámi určené adrese. Cena dobírkového příplatku je pouze 30 Kč. U přepravce PPL lze dobírku zaplatit i platební kartou.

 

Kartou online        

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu, můžete ji využít k úhradě zboží online. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte mít strach, přenos informací je šifrovaný a naprosto bezpečný. Platby probíhají přes zabezpečený platební portál GoPay.

 

Platba předem bankovním převodem            

Po odeslání Vaší objednávky Vám bude na e-mailovou adresu zaslána faktura.
Pokud máte účet u Raiffeisenbank (eBanky) a zaplatíte nám na náš účet, zúčtujeme Vaši úhradu do 15 minut.
V ostatních případech může vzhledem k bankovním převodům připsání trvat 1-2 pracovní dny.

Číslo našeho korunového účtu (CZK):

Raiffeisenbank: 3340020001 / 5500
IBAN: CZ3455000000003340020001
SWIFT: RZBCCZPP

Číslo našeho eurového účtu (EUR):

Fio banka: 2500678538 / 2010
IBAN: CZ6920100000002500678538
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury nebo číslo Vaší objednávky.

 

Online platba                          

Raiffeisenbank eplatba          

Způsob pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

mBank platba      
Způsob pouze pro klienty mBank. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

Komerční banka          

Způsob pouze pro klienty KB. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

Fio banka           

Způsob pouze pro klienty Fio banky. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

Česká spořitelna        

Servis24 je oblíbenou platební metodou klientů České spořitelny.

Peněženka GoPay Online platba       

Pro klienty GoPay. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

Nákup na splátky

Nemáte právě potřebnou hotovost? Pro nákup stolů a robotů poskytujeme možnost nákupu na splátky bez navýšení - akontace činí 30-40%, zbytek je rozložen do 10-12 měsíčních splátek. Pro více informací nás kontaktujte.