BUTTERFLY

Japonská značka BUTTERFLY je jedničkou na poli závodního stolního tenisu a my jsme výhradním dovozcem pro ČR od roku 2010.

Japonská firma Tamasu Co., Ltd. a značka BUTTERFLY byly založeny roku 1950 panem Hidosuke Tamasu. Během několika desetiletí se vypracovala na vedoucí značku ve světě stolního tenisu. V současné době ji patří první místo a je společností, která udává směr.

"Kvalita a služby na prvním místě", to je motto firmy s motýlkem ve znaku.

V minulosti získali smluvní hráči používající prkna a potahy BUTTERFLY množství titulů mistrů světa a Evropy, ať už hráli s potahy Sriver, Tenergy nebo Dignics. 

Mezi nejznámější současné hráče BUTTERFLY patří patří Fan Zhendong, Timo Boll, Zhang Jike, Dimitrij Ovtcharov a Tomokazu Harimoto. V dobách nedávných pod BUTTERFLY hráli např. Kong Linghui, Zoran Primorac, Werner Schlager nebo Andrzej Grubba. Z československých reprezentantů můžeme jmenovat Milana Orlowského a Jindru Panského.

Ambasadorem BUTTERFLY je v České republiky spolumajitel naší firmy Petr Korbel.

Je naší ctí být od roku 2010 výhradním zástupcem firmy BUTTERFLY pro Českou republiku.

O společnosti Tamasu Co., Ltd.:

Tamasu Co., Ltd. je výrobcem a distributorem vybavení pro stolní tenis pod značkou Butterfly. Společnost má sídlo v Tokiu a její prezidentkou je Takako Osawa. Značka Butterfly představuje naše přání, že „když přirovnáte hráče ke květině, my chceme být motýlem, který květině slouží“. Na základě tohoto přání Butterfly podporuje mnoho hráčů po celém světě.

Značka Butterfly a její slogan „Open the World“ existují proto, aby šířily radost ze stolního tenisu po celém světě. Jsme vděční za každého, s kým jsme na této cestě setkali. Vytvoříme nová setkání se stolním tenisem prostřednictvím produktů a služeb jedinečných pro Butterfly.

 

Historie firmy Tamasu BUTTERFLY

 

Pohled do továrny BUTTERFLY na to, jak se vyrábí prkna a potahy