Způsoby dopravy

Osobní odběr     pobocka

Preferujete-li osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček. Osobní odběr je samozřejmě zdarma.
Seznam prodejen najdete zde.

 

DPD    logo-dpd

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin od expedice po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. DPD však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na: https://www.dpd.com/cz/cs/

Ceny dopravného po České republice:

Ceny dopravného na Slovensko a do Polska:

Ceny dopravného po Evropě do zemí Evropské unie:

 

PPL   ppl

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin od expedice po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na www.ppl.cz.

Ceny dopravného po České republice:

 

PPL PARCEL SHOP   ppl

Přepravní společnost PPL doručí Vaši objednávku obvykle do 24 hodin od expedice do Vámi vybraného PPL Parcel Shopu nebo PPL Parcel Boxu. Toto místo si zvolíte v objednávce při volbě Dopravy. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíček bude uložen na vybraném místě a připraven pro Vás. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů u Parcel Shopu a 3 dnů u Parcel Boxu, bude automaticky odesíláná zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na www.ppl.cz.

Maximální rozměry pro Parcel Shop: 120x60x60 cm, dobírka lze platit hotově i kartou

Maximální rozměry pro Parcel Box: 60x43x43 cm, dobírka lze platit pouze kartou

Ceny dopravného do Parcel Shopu:

 

 

Česká pošta - Balík Do ruky    cp-balik-doruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24-48 hodin po celé ČR od expedování na Vaši adresu. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude automaticky odesíláná zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo na www.ceskaposta.cz

Ceny poštovného po České republice:

 

Česká pošta - Balík Na poštu    cp-balik-napostu

Doručení balíku na kteroukoliv Vámi vybranou pobočku České pošty, kterou si vyberete v objednávce. Balíček bude uložen na této pobočce a připraven pro Vás.

Ceny poštovného po České republice:

 

 

 

FOFR - Doručování stolů     logo fofr

Přepravní společnost FOFR.cz (www.fofrcz.cz) doručuje stoly obvykle do 2-4 dnů po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno druhý až čtvrtý pracovní den od expedice. Potvrzení Vám přijde na mail ihned po odeslání zásilky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. FOFR však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, ten je potřeba domluvit s řidičem, jenž Vám zavolá předem.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, doporučujeme Vám zavolat na mobil řidiče, který Vaši zásilku přiváží. Toto číslo naleznete v SMS zprávě, kterou Vám přepravce odešle den předem.

Ceny dopravného po České republice:

Ceny dopravného na Slovensko:

 

 

FEDEX            FedEx Home

Pro zasílání balíků mimo země Evropské unie a do celého světa používáme služeb přepravce FedEx.