Způsoby dopravy

Osobní odběr     pobocka

Preferujete-li osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček. Osobní odběr je samozřejmě zdarma.
Seznam prodejen najdete zde.

 

PPL   ppl

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin od expedice po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na www.ppl.cz.

Ceny dopravného po České republice:

 

PPL PARCEL SHOP   ppl

Přepravní společnost PPL doručí Vaši objednávku obvykle do 24 hodin od expedice do Vámi vybraného PPL Parcel Shopu nebo PPL Parcel Boxu. Toto místo si zvolíte v objednávce při volbě Dopravy. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíček bude uložen na vybraném místě a připraven pro Vás. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů u Parcel Shopu a 3 dnů u Parcel Boxu, bude automaticky odesíláná zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na www.ppl.cz.

Maximální rozměry pro Parcel Shop: 120x60x60 cm, dobírka lze platit hotově i kartou

Maximální rozměry pro Parcel Box: 60x43x43 cm, dobírka lze platit pouze kartou

Ceny dopravného do Parcel Shopu:

 

DPD    logo-dpd

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin od expedice po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. DPD však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na: https://www.dpd.com/cz/cs/

Ceny dopravného po České republice:

 

Česká pošta - Balík Do ruky    cp-balik-doruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24-48 hodin po celé ČR od expedování na Vaši adresu. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude automaticky odesíláná zpět.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889 nebo na www.ceskaposta.cz

Ceny poštovného po České republice:

 

Česká pošta - Balík Na poštu    cp-balik-napostu

Doručení balíku na kteroukoliv Vámi vybranou pobočku České pošty, kterou si vyberete v objednávce. Balíček bude uložen na této pobočce a připraven pro Vás.

Ceny poštovného po České republice:

 

Ceny dopravného na Slovensko:

Ceny dopravného po Evropě do zemí Evropské unie:

 

FOFR - Doručování stolů     logo fofr

Přepravní společnost FOFR.cz (www.fofrcz.cz) doručuje stoly obvykle do 2-4 dnů po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno druhý až čtvrtý pracovní den od expedice. Potvrzení Vám přijde na mail ihned po odeslání zásilky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. FOFR však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, ten je potřeba domluvit s řidičem, jenž Vám zavolá předem.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, doporučujeme Vám zavolat na mobil řidiče, který Vaši zásilku přiváží. Toto číslo naleznete v SMS zprávě, kterou Vám přepravce odešle den předem.

Ceny dopravného po České republice:

Ceny dopravného na Slovensko:

 

 

FEDEX            FedEx Home

Pro zasílání balíků mimo země Evropské unie a do celého světa používáme služeb přepravce FedEx.