DONIC - Spaceflex

Boty Spaceflex z kolekce DONIC 2023 ve třech barevných variantách. Lehká obuv s neklouzavou podrážkou určená ... Celý popis

SKLADEM

Boty Spaceflex z kolekce DONIC 2023 ve třech barevných variantách.
Lehká obuv s neklouzavou podrážkou určená pro stolní tenis. Vnější prodyšná vrstva TPU vyrobená z materiálu Nylon mesh umožňuje dýchání obuvi. Vnitřní vložka TPR zajišťuje perfektní stabilitu a pohodlí hráče.
Materiál: syntetická kůže / Mesh
Barvy: bílá, modrá, černá

Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14402302
Pohlaví: unisex
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit