DONIC - Ultra Power III

Kolekce DONIC 2022 Tyto boty jsou menší a proto doporučujeme objednat o číslo větší velikost! Obuv DONIC na ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2022
Tyto boty jsou menší a proto doporučujeme objednat o číslo větší velikost!
Obuv DONIC na stolní tenis s neklouzavou podrážkou, která vás podrží v každé situaci. Prodyšná, lehká vrchní vrstva umožňuje vzdušnost a odvětrání. Vnitřní vložka EVA zajišťuje pohodlí a perfektní kontakt s podlahou.
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14402201
Pohlaví: unisex
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit