DONIC - Original Exclusive Carbon

Nejrychlejší prkno ze série Exclusive se jmenuje Original Exclusive Carbon. Jedná se o nástupce prkna Ovtcharov ... Celý popis

SKLADEM

Nejrychlejší prkno ze série Exclusive se jmenuje Original Exclusive Carbon. Jedná se o nástupce prkna Ovtcharov Exclusive Carbon. Dvě karbonové vložky v kombinaci s vnějšími dýhami Ayous poskytnou enormní dynamiku a rychlost Vašim úderům.
Výhodný poměr kvalita : cena.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102104
Rychlost: 92
Kontrola: 73
Váha: 85 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit