DONIC - Relevant

NOVINKADONIC 2020 DONIC RELEVANT Dynamické prkno pro útočnou hru. Obsahuje dvě vrstvy nového materiálu Certran, který ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2020

DONIC RELEVANT
Dynamické prkno pro útočnou hru. Obsahuje dvě vrstvy nového materiálu Certran, který má 15x větší sílu v tahu než ocel a používá se při výrobě kabelů a vlasců pro rybářské pruty. I přes to poskytuje prkno příjemnou odezvu od míčku a lehké vibrace.
Doporučujeme středně útočným hráčům s variabilitou úderů.

Počet vrstev: 7
Použitá dřeva: Ayous (střed), limba (3+5), Certran (2+6) a limba (1+7)

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102001
Rychlost: 92
Kontrola: 68
Váha: 85 g
Vrstvy: 7
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit