DONIC - Profi + Bluefire JP

SLEVA! Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka je kompletovaná u nás, tzn. přijde vám již zkompletovaná. ... Celý popis

SKLADEM

SLEVA! Profesionální pálka za výhodnou cenu. Pálka je kompletovaná u nás, tzn. přijde vám již zkompletovaná. Středně rychlé prkno Profi a potahy DONIC Bluefire JP 01 Turbo o síle 2,0 mm.
Pálka je vhodná pro středně pokročilé hráče, kteří oceňují kvalitu. Umožňuje snadnou útočnou hru při zachování vysokého stupně kontroly.
Informace o prknu Profi zde:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/dreva/sten-marketing-profi-15101802
Informace o potahu DONIC Bluefire JP 01 Turbo:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/potahy/bluefire-jp-01-turbo-14001401

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14202301
Rotace: 85
Rychlost: 88
Kontrola: 72
Váha: 0.17 kg
Balení: 1 ks
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit