DONIC - Bluegrip S1

DONIC 2022Bluegrip S1 je útočný potah kombinující v sobě dvě oblíbené složky - tvrdou houbou z řady Bluegrip ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2022Bluegrip S1 je útočný potah kombinující v sobě dvě oblíbené složky - tvrdou houbou z řady Bluegrip a mírně lepivou vrchní gumu. Potah navazuje na předešlé modely Bluegrip ale s tím rozdílem, že nyní má tvrdou houbu (tvrdost podobná třeba jako u Acuda S1). Tím pádem je tento potah rychlejší a dynamičtější.
Potah je určený pro útočníky a topspináře s rychlou hrou. Lehce lepivá vrchní guma dodává míčku extrémní rotace ve hře, ale i při podání a jeho příjmu. Houba přidá v okamžiku úderu do míčku tzv. katapult-efekt.
Síla houby: 1,8 / 2,0 / max

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14002301
Rotace: 93
Rychlost: 101
Kontrola: 69
Tvrdost: tvrdá
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit