DONIC - Slice 40 CS

NOVINKADONIC 2023 Tady přichází pila! DONIC SLICE 40 CS je potah pro moderní obrannou hru. Lepkavá vrchní guma (jako u ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2023
Tady přichází pila!
DONIC SLICE 40 CS je potah pro moderní obrannou hru. Lepkavá vrchní guma (jako u potahů BLUEGRIP), je kombinována s houbou stejnou jako u ACUDA S. Výsledkem je potah označovaný jako hybrid, který umožňuje extrémně vysoký stupeň rotace: při obraně čopem, ale i při výpadovém topspinu.
Slice 40 CS nabízí dostatečnou dynamiku, ale je vysloveně určen pro defenzivní hráče. A to je také důvod, proč je k dispozici pouze s houbou o síle 1,3 mm a 1,5 mm.

Technologie: středně tvrdá houba, přilnavá vrchní vrstva
Charakter: výborná přilnavost, extrémně vysoká rotace pro obranné i útočné údery
Doporučení: vyvinuto pro moderní obrannou hru
Síla houby: 1,3/1,5

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14002303
Rotace: 97
Rychlost: 55
Kontrola: 86
Tvrdost: střední
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit