DONIC - Clip Pro černá

Kvalitní síťka z kolekce DONIC 2021. Je vyrobená ze železa s bavlněnou síťovinou v modré nebo zelené barvě. ... Celý popis

SKLADEM

Kvalitní síťka z kolekce DONIC 2021.
Je vyrobená ze železa s bavlněnou síťovinou v modré nebo zelené barvě. Snadné nasazení na stůl a přichycení formou klipu. Vhodné pro všechny soutěže, dlouhá trvanlivost. Možnost nastavení výšky a vypnutí.
Schválena ITTF.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14812103
Váha: 1 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit