DONIC - Galaxy Outdoor

NOVINKAVenkovní stůl na stolní tenis značky DONIC. Vrchní deska je vyrobena z melaminu o síle 10 mm v modré barvě. ... Celý popis

SKLADEM

Venkovní stůl na stolní tenis značky DONIC. Vrchní deska je vyrobena z melaminu o síle 10 mm v modré barvě. Odolná vůči venkovním vlivům. Deska je vyztužena rámem o síle 50 mm. Kvalitní nohy vyrobené z kovu v chromovaném provedení. Nohy lze pomocí šroubů připevnit k podlaze či povrchu. Kvalitní integrovaná síťka vyrobená z ocelového plechu, která zůstává na stole.
Deska: 10 mm melamin
Barva desky: modrá
Síťka: ano, ocelová, lakovaná
Nohy: 4 s vyztužením, lze je přidělat k podlaze
Váha: 115 kg
Rozměr stolu (dle standardu ITTF): 274 cm x 152,50 cm x 76 cm
Záruka: 2 roky

Cena dopravy po celé ČR: zdarma

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14802301
Váha: 115 kg
Balení: 1 ks
Materiál: melamin
Deska: 10 mm
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit