BUTTERFLY - Torori kufr

NOVINKAKolekce BUTTERFLY 2023 Stylové cestování? Je to možné s nadčasovou kufrem Torori. Tento kufr bude vaším ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2023
Stylové cestování? Je to možné s nadčasovou kufrem Torori.
Tento kufr bude vaším nejlepším společníkem při cestování, ať už jde o podnikání, sport nebo volný čas. Jeho stylový tvrdý vnější povrch chrání vaše vybavení, uložené ve 2 hlavních vnitřních přihrádkách. Hbitý a jednoduchý díky čtyřem řiditelným kolečkům a se zámkem kompatibilním s TSA. Vhodný jako příruční zavazadlo do letadla.

Barva: černá
Materiál: Polyester 1680 D
Rozměr: 55 x 37 x 23 cm
Obsah: 46 l
5 cm kolečka, 50 cm výsuvná rukojeť

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10502306
Váha: 2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: Polyester 1680D
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit