BUTTERFLY - Amultart ZLC

Legendární prkno Amultart ZLC od firmy BUTTERFLY je nejrychlejším prknem z řady ZLC. Obsahuje dvě vrstvy ... Celý popis

SKLADEM

Legendární prkno Amultart ZLC od firmy BUTTERFLY je nejrychlejším prknem z řady ZLC.
Obsahuje dvě vrstvy speciálního karbonu s názvem ZLC. To je speciální materiál vyvinutý v laboratořích Butterfly, díky němuž se zvětšil sweet-spot, tedy místo, odkud je míček odehrán vždy stejně. Ale především se zvýšila kontrola, která je u takto rychlého prkna zcela výjimečná. Výhodou je také delší čas míčku na pálce a lepší kontrola.
Ve srovnání s ostatními prkny ZLC (Boll ZLC, Zhang ZLC, Fan Zhendong ZLC) jsou použity pouze tři dýhy - dvě tvrdé vnější a jedna měkčí vnitřní.

Jaké potahy na toto prkno použít?
Výhody Amultartu nejlépe vyniknou ve spojení s potahy Butterfly Dignics a Tenergy.

Držátko: konkávní (FL)
Přibližná váha (+/- 5 gramů): 85 gramů
Vrstvy: 3 + 2 ZLC
Velikost hlavy: 157 x 150 mm
Síla: 6.9 mm
Rozměr držátka: FL - 100x25x34mm

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102302
Rychlost: 100
Kontrola: 64
Váha: 86 g
Vrstvy: 3+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit