BUTTERFLY - Diode Pro

NOVINKADiode Pro je vyvážené univerzální prkno od BUTTERFLY. Celodřevěná konstrukce složená z pěti dýh umožňuje ... Celý popis

SKLADEM

Diode Pro je vyvážené univerzální prkno od BUTTERFLY.
Celodřevěná konstrukce složená z pěti dýh umožňuje zahrát jak údery klasické obrany, tak výpadového útoku. Prkno má perfektní vyvážení, větší rozměr hlavy (165x156 mm) a mírný odskok s důrazem na maximální kontrolu ve všech úderech.
Hodí se především pro moderní defenzivní hráče, kteří ocení nejen skvělé čopy, ale i možnost snadno zahrát útočné údery.
Vyrobeno v Japonsku.

Přibližná váha (+/- 5 gramů): 90 gramů
Vrstvy: 5
Velikost hlavy: 165 × 156 mm
Síla: 5,5 mm
Rozměr držátka: FL (100×24×34 mm) ST: (100×23×28 mm)

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102401
Rychlost: 71
Kontrola: 87
Váha: 90 g
Vrstvy: 5
5
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
ITTF: ano

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit