BUTTERFLY - Fan Zhendong Super ALC

Fan Zhendong Super ALC je prkno Butterfly obsahující vylepšený Arylate karbon. Ten pod označením Super ALC ... Celý popis

SKLADEM

Fan Zhendong Super ALC je prkno Butterfly obsahující vylepšený Arylate karbon. Ten pod označením Super ALC poskytuje vyšší odskok míčku a tedy i rychlost. Jedná se o umělý, ale velmi ohebný materiál, na jehož vývoji pracovali výzkumníci v Japonsku dlouhých 10 let.
Ve srovnání s prknem Fan Zhendong ALC je Super ALC rychlejší při zachování vysokého stupně kontroly míčku. Použité dýhy dřev jsou totožné.
Pro koho je Fan Zhendong Super ALC určeno?
Doporučujeme hráčům všech úrovní s útočným pojetím hry. Především pak těm, kteří používají prkno ALC (Boll ALC, Viscaria atd.), a rádi by trochu zrychlili.
Jaké potahy na toto prkno použít?
Výhody Fan Zhendong Super ALC nejlépe vyniknou ve spojení s potahy Butterfly Dignics a Tenergy.

Více informací o celé řadě pěti dřev Fan Zhendong naleznete zde:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/blog/nase-tipy/fanzhendong

Držátko: konkávní (FL), rovné (ST), penholder
Přibližná váha (+/- 5 gramů): 92 gramů
Vrstvy: 5 + 2 Super ALC
Velikost hlavy: 157 x 150 mm
Síla: 5.7 mm
Rozměr držátka: FL - 100x25x34mm, ST - 100x23x28mm

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102205
Rychlost: 97
Kontrola: 65
Váha: 92 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit