BUTTERFLY - Hadraw 5

NOVINKAHadraw 5 je útočné prkno vyrobené s důrazem na vytvoření rotace. Celodřevěná konstrukce složená z pěti ... Celý popis

SKLADEM

Hadraw 5 je útočné prkno vyrobené s důrazem na vytvoření rotace.
Celodřevěná konstrukce složená z pěti dýh umožňuje velmi snadno zahrát všechny druhy útočných úderů se zachováním vysokého stupně kontroly.
Hadraw 5 se doporučuje pro středně pokročilé až pokročilé hráče, kteří chtějí jedinečný pocit celodřevěného prkna s důrazem na snadné roztočení míčku a vyšší rychlost.
Vyrobeno v Japonsku.

Přibližná váha (+/- 5 gramů): 92 gramů
Vrstvy: 5
Velikost hlavy: 157 × 150 mm
Síla: 5,9 mm
Rozměr držátka: FL (100×25×34 mm) ST: (100×23×28 mm)

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102402
Rychlost: 92
Kontrola: 66
Váha: 92 g
Vrstvy: 5
5
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
ITTF: ano

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit