BUTTERFLY - Lin Yun-Ju Super ZLC

Kolekce BUTTERFLY 2021 Prkno Lin Yun-Ju v sobě obsahuje dvě vrstvy unikátního karbonu s názvem Super ZLC. To je ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2021

Prkno Lin Yun-Ju v sobě obsahuje dvě vrstvy unikátního karbonu s názvem Super ZLC. To je speciální materiál vyvinutý v laboratořích Butterfly a jeho složení je přísně střežené know-how. Díky němu je výrazně větší sweet-spot, tedy místo, odkud je míček odehrán vždy stejně. Ale především se zvýšila kontrola, která je u takto rychlého prkna zcela výjimečná. Výsledkem je delší čas míčku na pálce a lepší kontrola balónku při pasivních úderech, ale zároveň obrovská dynamika v topspinových výměnách.
Lin Yun-Ju je vycházející hvězda reprezentující Tchajwan. Toto prkno bylo vyrobeno podle jeho požadavků a Lin jej používá s velkým úspěchem. Držátko je vyvedeno v jeho oblíbených barvách a s jeho monogramem.
Prkno je vhodné pro ofenzivní hráče s moderní topspinovou hrou.

Vrstvy: 5 + 2 karbon Super ZLC
Velikost hlavy: 157x150 mm
Síla: 5.6 mm
Rozměr držátka:
FL: 100

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102105
Rychlost: 97
Kontrola: 67
Váha: 85 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit