BUTTERFLY - Ovtcharov Innerforce ALC

Prkno z kolekce BUTTERFLY 2021 Ovtcharov Innerforce ALC je prkno vyvinuté přesně podle požadavků německé ... Celý popis

SKLADEM

Prkno z kolekce BUTTERFLY 2021

Ovtcharov Innerforce ALC je prkno vyvinuté přesně podle požadavků německé superstar Dimitrije Ovtcharova, který se stal smluvním hráčem v roce 2020. Výsledkem je o něco silnější a větší prkno ve srovnání s Innerforce Layer ALC. Dokáže vyprodukovat velmi silné a rychlé údery díky energii, aniž by hráč musel hrát silověji. Zároveň si zachovává vysoký stupeň kontroly díky delšímu času míčku na pálce (tzv. dwell-time).
Design dřeva byl navržený Ovtcharovem. Iniciály DO vyjadřují nekonečné možnosti hry zvané stolní tenis a držátko s černo-žlutým plíškem pak eleganci a sílu.
Ovtcharov říká: Co se týká mého vybavení, jsem puntičkář. Za svoji kariéru jsem vyzkoušel mnoho prken, ale až nyní mohu říct, že jsem konečně našel to, co jsem hledal. Ovtcharov Innerforce ALC v sobě kombinuje dvě složky - obrovskou dynamiku a pocit míčku díky karbonu Arylate a silnějšímu středu. Design držátka je také krásně provedený na mé přání. Byl to dlouhý proces zkoušení a testování, ale vyplatilo se mi to. Nyní jsem šťastný, že mohu hrát s tímto prknem.
Doporučujeme útočným hráčům s převahou topspinových úderů.

Vrstvy: 5 + 2 karbon (Arylate ALC)
Velikost hlavy: 158x152 mm
Síla: 6.2 mm
Rozměr držátka:
FL: 100

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102106
Rychlost: 97
Kontrola: 65
Váha: 88 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit