STIGA - Defensive Pro

NOVINKAPrkno STIGA z kolekce 2018. Obranné prkno s lehce zvětšenou hlavou vyrobené speciálně pro ABS míčky. Na ... Celý popis

SKLADEM

Prkno STIGA z kolekce 2018.

Obranné prkno s lehce zvětšenou hlavou vyrobené speciálně pro ABS míčky. Na vývoji se úzce podílel japonský obranář Masata Shiono. Prkno obsahuje dvě vrstvy karbonu, čímž se zvětšil sweet-spot (místo, odkud se odrazí míček vždy stejně) a stabilita. Zvýšila se i rychlost tak, aby uspokojila moderní obranáře, kteří často a rádi překvapují soupeře výpadovým útokem. I přesto má Defensive Pro vynikající kontrolu.
Vyrobeno pro moderní obranáře s důrazem na rychlost a kontrolu.

+ Obranné prkno s dvěma vrstvami karbonu a výbornou kontrolou.
+ Ideální zbraň pro moderní obranáře, kteří často útočí.
+ Pěkný design, vyrobeno ve Švédsku.
+ Produkováno speciálně pro ABS míčky.
+ Lehce zvětšená hlava oproti klasickým prknům.
+ Vyrobeno ve spolupráci s japonským obranářem Masato Shionem.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12101807
Rychlost: 57
Kontrola: 93
Váha: 78 g
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit