STIGA - Perform 40+ *** (100 ks)

Plastové míčky STIGA STIGA Perform 40+ *** jsou plastové závodní míčky nové generace. Jsou vyrobeny z ... Celý popis

SKLADEM

Plastové míčky STIGA

STIGA Perform 40+ *** jsou plastové závodní míčky nové generace. Jsou vyrobeny z nového ABS materiálu, který je odolnější než materiál původní. Zlepšila se nejenom trvanlivost, ale také kulatost.
Barva: bílá
Balení: 100 míčků v krabici

Speciální nabídka pro kluby - při zakoupení balení 100 ks zaplatíte pouze 2.151 Kč (21,51 Kč / míček). Stačí do poznámky napsat: Míčky pro klub

Akční nabídku všech plastových míčků 40+ najdete zde:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/blog/nase-tipy/test-plastovych-micku

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12701704
Váha: 0.5 kg
Balení: 100 ks
Materiál: plast
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit