BUTTERFLY - Zhang Jike ZJX6 + míčky 6 ks

Akce: Pálka BUTTERFLY Zhang Jike ZJX6 + 6 míčků za zvýhodněnou cenu. Pálka na stolní tenis BUTTERFLY Zhang ... Celý popis

SKLADEM

Akce: Pálka BUTTERFLY Zhang Jike ZJX6 + 6 míčků za zvýhodněnou cenu.
Pálka na stolní tenis BUTTERFLY Zhang Jike ZJX6 pro pokročilé hráče. Útočná pálka s vysokou točivostí potahů Wakaba 2,0 mm. Středně rychlé dřevo vám odpustí nejednu nepřesnost a pomůže vložit do úderů dostatek potřebné rychlosti. Držátko: konkávní (FL).

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10201721
Rotace: 95
Rychlost: 100
Kontrola: 85
Tvrdost: střední
Váha: 0.19 kg
Balení: 1 ks
ITTF: ano

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit