DONIC - Bluestar A1

NOVINKADONIC 2023 Bluestar A1 je útočný potah s tvrdou houbou (52,5 stupňů) a inovovanou houbou, zcela odlišnou od ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2023
Bluestar A1 je útočný potah s tvrdou houbou (52,5 stupňů) a inovovanou houbou, zcela odlišnou od ostatních potahů DONIC.
Výrobce ji nazval jako Optimalizovaná energetická houba, zkráceně OPTE. Houba s malými póry, která díky svému speciálnímu složení nastavuje nové standardy, pokud jde o pružnost a úroveň tlumení. Díky rychlostním vlastnostem je tento potah určený pro ryzí útočníky. Vrchní guma je jen mírně lepivá a extrémně přilnavá.
Síla houby: 2,0 / max

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14002302
Rotace: 96
Rychlost: 103
Kontrola: 68
Tvrdost: tvrdá
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit