BUTTERFLY - Amicus Start

Amicus Start je simulátor určený pro trénink stolního tenisu s propracovaným softwarem. Ovládání je velmi ... Celý popis
SKLADEM

Amicus Start je simulátor určený pro trénink stolního tenisu s propracovaným softwarem. Ovládání je velmi snadné a umožňuje vám nastavit si až 6 míčků (se stejnou rychlostí a spinem, ale rozdílným umístěním po celé šířce stolu) v jedné kombinaci. Lze nastavit jakékoliv umístění míčků a vybrat si rotaci - topspin, boční spin, spodní rotace nebo míček bez rotace.

Robot je dodáván s taškou Amicus Bag zdarma.

Hlavní výhody:
Jednoduché ovládání
6 míčků ve cvičení se stejnou rychlostí, rotací a trajektorií
Frekvence 10 - 100 míčků za minutu
Umísťování míčků lze volit libovolně po celé šířce stolu
Funkce Random - náhodné vystřelování míčků vám zlepší postřeh a práci nohou

Český návod

Perfektní výuková videa k robotům AMICUS najdete v angličtině a němčině zde:
https://www.youtube.com/user/TamasuBUTTERFLY

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10751801
Váha: 10 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit