BUTTERFLY - Boll Crossline

NOVINKA BUTTERFLY 2020 Kvalitní venkovní stůl na stolní tenis Butterfly. Vrchní deska vyrobena z melaminu o síle ... Celý popis

SKLADEM

NOVINKA BUTTERFLY 2020

Kvalitní venkovní stůl na stolní tenis Butterfly. Vrchní deska vyrobena z melaminu o síle 5 mm v šedé barvě. Deska je vyztužena černým rámem o síle 50 mm. Kvalitní podvozek s možností regulovat výšku nohou se hodí tam, kde není zcela rovná plocha. Lze sklopit pouze jednu polovinu stolu a hrát sám. Boční držáky na pálky a míčky. Kvalitní síťka s regulovatelnou výškou, kterou není potřeba pokaždé sundavat ze stolu.
Deska: 5mm melamin
Barva desky: šedá
Síť: Primus (integrovaná, černá síťovina, nastavitelná výška)
Kolečka: 4 dvojitá kolečka o průměru 128 mm, pogumovaná
Podvozek: nastavitelná výška nohou
Norma: EN 14468-1, Class B, Type 4
Váha: 70 kg
Rozměr stolu (dle standardu ITTF): 274 cm x 184 cm (včetně síťky) x 76 cm
Rozměr složeného stolu: 184 cm (šířka) x 72 cm (hloubka) x 156 cm (výška)
Záruka: 2 roky
Doprava: dodání po celé ČR za 390 Kč (3 pracovní dny)

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10802001
Váha: 70 kg
Balení: 1 ks
Materiál: melamin
Deska: 5 mm
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit