BUTTERFLY - Playback Outdoor

Venkovní stůl na stolní tenis Butterfly s deskou o síle 5 mm, na 4 kolečkách. Vrchní deska je vyrobena ze ... Celý popis

SKLADEM

Venkovní stůl na stolní tenis Butterfly s deskou o síle 5 mm, na 4 kolečkách. Vrchní deska je vyrobena ze speciálního melaminu a tudíž odolná proti slunci, dešti, mrazu a poškrábání. Bezpečnostní atest, odpovídá předpisům EU. Boční držáky na pálky a míčky (dodání je bez pálek a míčků). Lze sklopit pouze jednu polovinu stolu a hrát sám.
Deska: 5 mm melamin

Barva desky: zelená nebo modrá
Síť: integrovaná, černá síťovina
Kolečka: 4 dvojitá kolečka

Váha: 70 kg

Rozměr stolu (dle standardu ITTF): 274 cm x 152,50 cm x 76 cm
Rozměr složeného stolu: 189 cm (šířka) x 65 cm (hloubka) x 185 cm (výška)
Záruka: 2 roky

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10801208
Váha: 78 kg
Balení: 1 ks
Materiál: melamin
Deska: 5 mm
Doprava zdarma: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit