BUTTERFLY - Anniversary 70

NOVINKAKolekce BUTTERFLY 2021 Limitovaná kolekce triček s názvem Anniversary 70. Tyto retro trička byly vyrobeny k ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2021

Limitovaná kolekce triček s názvem Anniversary 70. Tyto retro trička byly vyrobeny k oslavě 70. výročí založení firmy Tamasu Butterfly a odkazují na legendární logo Butterfly. To bylo používané od založení firmy roku 1950 do roku 1991! Každý, kdo vyrůstal v sedmdesátých a osmdesátých letech, má na toto logo své vlastní vzpomínky.
Materiál: 80% bavlna, 20% mikrovlákno
Barva: tmavě modrá

Nejste si jistý velikostí? Mrkněte na obrázek s Tabulkou velikostí.
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.
Šířka trička - velikost M: 51 cm
Šířka trička - velikost L: 53 cm
Šířka trička - velikost XL: 55 cm
Šířka trička - velikost XXL: 58 cm

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10312102
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 80% bavlna, 20% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit