BUTTERFLY - Puren

Jsme jeden tým! Kolekce PUREN byla vytvořena na podporu klubů. Klasický střih s límečkem, oblíbené barvy, ... Celý popis

SKLADEM

Jsme jeden tým! Kolekce PUREN byla vytvořena na podporu klubů. Klasický střih s límečkem, oblíbené barvy, decentní design, pohodlný materiál - to vše s cílem uspokojit všechny hráče z vašeho klubu. A v neposlední řadě Puren nabízí garantovanou dostupnost až do roku 2028! To vše za velmi atraktivní cenu.
Polokošile Puren se vyrábí v třech různých barvách a poskytne vám komfort při tréninku i utkání. Buďte jeden tým v jednotném oblečení.
Materiál: 100% mikrovlákno Micro Dry Fit
Barvy: modrá, červená, černá

Nevíte, jakou zvolit velikost? Mrkněte na odkaz výše Jakou vybrat velikost?
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10302309
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit